Za vším hledej ženu...

Helena

Tanečnice, terapeutka Psychobaletu, pedagog a choreograf. Vystudovala Taneční katedru HAMU v Praze, absolvovala výcvikový sebezkušenostní a teoretický program Taneční terapie pod vedením zakladatelky taneční terapie v USA Miriam R. Berger, metodu One Brain, taneční integrovaný workshop s britskou taneční skupinou CandoCo, metodu Etikoterapie, Kineziologie  a Emotional Healing.

Tyto rozmanité zkušenosti jí umožnily pracovat se všemi typy klientů včetně profesionálních tanečníků, sportovců a osob s různým druhem zranění či postižení a vnímat jejich potřeby nejen na úrovni fyzické.

Umění, tanec, hudba jsou však její největší vášní. Přivedli ji k hlubšímu pochopení svého těla, jeho cyklů a možnostem, jak vytvářet posvátný prostor ve svých životech - prostřednictvím sexuální energie, chrámového tance a rituálu. 

Naše životy se protnuly na výcviku Kněžky Staré Evropy, který jsme v roce 2015 společně absolvovaly.

Po skončení konference Bohyně v roce 2016, kterou jsme pomáhaly vytvářet, jsme se rozhodly na této cestě pokračovat. Touha propojit kruh žen s našimi osobními vášněmi - tancem a hudbou, láskou k přírodě, tradicím a oslavě života, vedla k vytvoření Mystic Garden. 

Na své cestě kněžek kráčíme dál nejenom v běžném životě, Mystic Garden, ale i v rámci dalšího pokročilého výcviku avalonské kněžky a učitelky Katinky Soetens z Velké Británie, který zakončíme na podzim roku 2019.

Vše, co tvoříme, děláme s láskou a nadšením. Pocit toho, že otvíráme ženám dveře k větší sebehodnotě, svobodě a plnosti života, nás nesmírně obohacuje a naplňuje vděčností.

A hlavně nikdy nezapomínáme, že nejdůležitější je:

1. smysl pro humor
2. smysl pro humor
3. smysl pro humor

Helena Bartlová a Martina Jeličić

Martina

Původně z bankovního prostředí. Martina se 12 let věnovala rodině - svým dvěma dcerám, domu a obrovské zahradě :-)

Poté, co jí zemřel tatínek, nastoupila na cestu zpátky k sobě a věnovala se různým alternativním metodám včetně ročního zahraničního výcviku The Journey by Brandon Bays (Cesta), několika seminářům a londýnským konferencím porozumění mysli Three Principles by Sydney Banks (Tři principy), které jí změnily život. Získala sílu k tomu, aby odešla z manželství, kde nikdy nebyla rovnocennou partnerkou. 

V roce 2017 absolvovala výcvik Zvukoterapie a analýza hlasu u Elaine Thompson ve Velké Británii a právě ukončuje roční výcvik Zvukoterapie (léčení hlasem a harmonizačními hudebními nástroji) u Otto Haddada v Londýně. 

Martina se také věnuje ručním pracím, jako je předení, tkaní, pletení, háčkování, malování hennou a další.


Naše prostory v Praze

Studio Moanalua

Pravidelně se s vámi potkáváme v prostorách studia Moanalua, v Muchově ulici 2 na Praze 6.

Jedná se harmonické místo, kde probíhají pravidelné lekce Pilates, Jógy, Total barre a Hudební lázně.

Pokud byste se chtěli inspirovat, podívejte se na www.moanalua.cz

Naše prostory v tichu a přírodě

Doubek u Říčan

Dalším místem, kde se s námi můžete setkat, je přes 150 let starý, růžový dům u rybníka, v malé vesničce Doubek (Praha-východ).

Dýchne tu na vás atmosféra exotických krajin, vůně kadidla a bylinek a objeví se před vámi kouzelný prostor plný hudebních nástrojů včetně klavírního křídla. 
V zimě se můžete zahřát u krbu a v létě vykoupat
v jezírku na bývalém nádvoří. 

Prostory jsou vhodné pro skupiny do cca 12 lidí včetně stravy a noclehu.