Setkávání s příběhem 2019

16.01.2019

Otevři své oči i srdce a dovol si uvidět,
jak nádherná jsi. 
Jsi víc, než si myslíš!

Proč?

Máte už dost všech dobře míněných rad guruů, knih osobnostního rozvoje a pozitivního myšlení, nekonečného zpracovávání traumat z dětství, každodenních stereotypů a zahlcování hlavy informacemi?

Již třetím rokem vytváříme krásný, inspirující a bezpečný prostor pro ženy,  kde dostávají podporu na své cestě.

Spočiň s námi, nalaď se a odpověz si sama. Tvé tělo a duše jsou moudré...

Oslav s námi jeden pátek v měsíci kruh života a krásu ženy. 
Otevřeme témata lásky, partnerství, milování, ženského cyklu, stáří, smrti, naplnění svého potenciálu a odhalení svého poslání.
Budeme se setkávat v posvátném ženském kruhu, jako to od nepaměti dělaly naše předkyně. Poslechneme si inspirující příběhy a budeme sdílet i své vlastní. Budeme společně tvořit, zdobit se a vzájemně inspirovat.Kdy?

8. února, 15. března, 12. dubna, 24. května a 21. června 2019

18:00 - 22:00 

Studio MOANALUA, Muchova 2, PRAHA 6 - Dejvice

Jak?

Jak naše setkávání probíhají? 
V malém intimním kruhu maximálně 10 žen, v krásném prostoru s oltářem, který je vyzdoben ke každému období květinami, svícemi a lucernami, vůněmi, látkami...

Naladíme se na své tělo a hlas prostřednictvím zpěvu, tance a meditace. Uvědomíme si, kde se ocitáme v životě právě teď, co už s sebou nechceme dál nést a naopak co by mělo do našeho života vstoupit a co chceme posílit. Pokaždé zažijeme rituál, který  bude v souladu s cyklem přírody či obdobím našeho života. 
Vytvoříme spolu symbolické předměty, budeme malovat, sdílet, smát se i plakat...

Uslyšíme pradávné, ale stále pravdivé inspirující ženské příběhy, dopřejeme si malování hennou, bubnování, lázeň ve zvucích léčivých hudebních nástrojů. Zkrátka podíváme se na svůj život z jiného úhlu...


Naše setkávání napomohly i ženám, které si dlouho přály miminko, ženám, které se ocitly ve vzduchoprázdnu po velké životní změně, jako je rozvod, změna zaměstnání, apod.  

Postupujeme od počátečního setkání dál a dál, otevíráme se více sobě i druhým... Právě proto jsou všechna setkání uspořádána do jednoho cyklu.

Pokud se k nám chcete přidat, vyplňte rezervační formulář nebo napište na mjelicic@mac.com.
Pro závaznou rezervaci je třeba uhradit celou částku 4 500 Kč na              účet: 136 679 3038 / 3030 (AirBank) do 1. 2. 2019.                                            Ve výjimečných případech je možno zaplatit i na 2 splátky do 1. 2. a do 1. 4. 2019.

Cena je za všechna setkání a vzhledem k malému počtu účastnic, je v případě neúčasti nevratná (pokud se jedná o závažný důvod absence na celém cyklu či jeho větší části, je možno se domluvit).Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci potvrdíme e-mailem.