Inspirace je síla, potřebná pro každou lidskou činnost...


Děkujeme za to, že nás inspirujete!

Lenka Šťastná

Zakladatelka Salon24

Chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za skvělý večer. Co děláte, je báječné! Máte vše dokonale připravené, panuje úžasná atmosféra, dýcháme příjemné vůně, posloucháme skvělou hudbu.


Marie Čiverná

Zakladatelka Dejvické party na Facebooku, organizátorka

U Martiny jsem absolvovala jak Hudební lázeň, tak Setkání s příběhem. Každé je jiné, ale oboje propojují pocity - klidu v duši, pocitu vnitřního uvolnění a uvědomění si sebe sama.

Jsem spíše pragmatik, člověk nedůvěřivý a v podstatě konzervativní. Přesto jsem se setkání zúčastnila a byla jsem nadšená.  Nejde to popsat pár větami, zkrátka byla jsem toho plná.

Martina je všemi směry nadaný člověk. Jak umělecky, tak ve vnímání druhých. Proto je každá její Hudební lázeň osobitá, nastavená dle nálady člověka a jeho momentálního rozpoložení. Každopádně je to velmi příjemný zážitek, jak pro ucho, tak pro oko (cizokrajné hudební nástroje, krásné prostředí na odpočinek), ale hlavně kvůli skutečnému uvolnění.  Škoda jen, že to nemůže trvat věčně :)


Katka Mikulková 

Zakladatelka  Praguewithfamily.com

Poprvé jsem slyšela Martinu hrát a zpívat jen krátce, ale byl to velice silný zážitek. Věděla jsem hned, že to není naposledy. Martinu jsem proto později oslovila, když jsem hledala aktivitu pro svůj malý, ale drahocenný start-upový tým. Sama jsem si za léta v korporacích užila všelijakých teambuildingů, byly "na jedno brdo" a vezly se tak nějak po povrchu. Napadlo mě proto hudební lázní obdarovat sebe a kolegy. A bylo to přesně ono. Na vibrace, zvuky a uvolnění jen tak nezapomenu. A tím, že jsme zážitek sdíleli v týmu jsme se někde pod povrchem naladili na stejný tón. Byla to zkrátka společná chvíle z jiného světa.


Budeme moc rády, když nám napíšete.